Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Jak wzmocnić odporność na nowotwór?

Zobacz artykuły na temat:zdrowierakdietasuplementynowotwór
Istnieje wiele substancji, których naturalne właściwości pomagają pobudzać układ immunologiczny i walczyć z nowotworami. Należą do nich między innymi mieszanki ziołowe, białko serwatki i wyciąg z jemioły. Odpowiednie przyjmowanie ich daje szansę na opanowanie i zlikwidowanie chorób nowotworowych. Fragment książki "Naturalne strategie w walce z rakiem".

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Czym są markery nowotworowe? [video]

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 6
dodano: 18:47 2015-04-16 przez: ~Mallwina (46.29.*.*)
Zdecydowanie ważne jest po prostu zdrowe życie, zdrowe nawyki żywieniowe, ale takie testy z jak CodeOfMe na przykład dużo człowiekowi uświadamiają i wielu z nas kiedy ma głęboką wiedzę o sobie potrafi się zmienić.
dodano: 22:22 2015-04-13 przez: ~Anna (178.255.*.*)
Moim zdaniem prawda jest taka, że trzeba się po prostu zdrowo odżywiać, aktywnie spędzac czas i ryzyko zachorowania na raka na pewno będzie mniejsze. Aczkolwiek jest przeciez tez tak, że niektórzy mają "większe predyspozycje" do odziedziczenia tej choroby, dlatego warto zrobić sobie testy DNA i mieć jasność, ja robiłam sobie takie testy tu http://codeofme.com/pl/, strach był, ale teraz większa świadomość tez jest.
dodano: 12:44 2015-04-10 przez: ~wawerek (176.221.*.*)
a w jaki sposob mozna dotrzec do tego leku?
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter